Referencie sú hnacím motorom. ĎAKUJEME.
Referencie sú hnacím motorom. ĎAKUJEME. Našimi klientmi sú podnikatelia, zamestnanci, mladé páry, rodičia, manažéri a mnohí ďalší. Naši klienti sú takí ako VY. Pozrite si čo o nás napísali.
Vyhľadávanie
V ponuke je 113 nehnuteľností.

Referencie klientov

Kúpa bytu v developerskom projekte Sputnik v Ružinove

"Rád by som sa poďakoval pani Ing.Mikovej za profesionalitu, priateľský prístup a ústretové jednanie pri kúpe nehnuteľnosti v Bratislave. Vyzdvihol by som proklientský a férový prístup, spoľahlivosť, ako aj možnosť komplexného riešenia úloh spojených s nadobudnutím nehnuteľnosti. Celý proces prebehol rýchlo a hladko, bol jasne odkomunikovaný, k mojej maximálnej spokojnosti. Určite odporúčam a rád využijem služby znova. Želám veľa pracovných úspechov a spokojných klientov."

Michal. B. 

 

Predaj bytu Senec

Od priateľa som dostala referenciu na pani Gabrielu Mikovú. Hneď na prvom stretnutí si získala moju dôveru a bola som spokojná, že predaj môjho dvojizbového bytu som dala do správnych rúk. Byt mi v krátkom čase predala a zároveň pre mňa našla aj môj nový domov. Pri kúpe nového rodinného domu mi zabezpečila aj financovnie. Bleskovú rýchlosť pri vybavovaní akýchkoľvek dokumentov a jej individuálny prístup bolo cítiť v každej situácii. Skutočne doporučujem.

Eva. D. 

 

Predaj rodinného domu v Liptovskom Mikuláši

S ľahkosťou, profesionalitou a optimizmom od prvého momentu k nám pristupovala pani Miková. Vždy bola usmiata a všetko vedela vyriešiť. Každému ju odporúčame Škoda, že žiadnu ďalšiu nehnuteľnosť nevlastníme, aby sme jej ju dali predávať. Dlho nám trvalo, kým sme našli realitného makléra na takej vysokej úrovni, ako je ona.

Karol. O. 

 

Predaj bytu Bratislava

Pri predaji mojej nehnuteľnosti som sa obrátil na pani Ing. Mikovú, na ktorú som dostal dobrú referenciu. Jej prístup, spôsob komunikácie a znalosti boli profesionálne. Už pri prvom stretnutí som videl, že v realitách pracuje dlho a má prehľad a je plná energie. Predaj dopadol nad očakávanie. Každému odporučujem. V prípade, že nemáte telefónne číslo, tak pripájam 0950 893 977.

Juraj S.