VÁŽIME SI A RIADIME SA HODNOTAMI
VÁŽIME SI A RIADIME SA HODNOTAMI ako je ľudský prístup, spoľahlivosť
absolútna diskrétnosť
a férovosť.
Vyhľadávanie
V ponuke je 117 nehnuteľností.

O nás

Hlavným poslaním realitnej kancelárie Sunnyreal je vniesť do presýteného konkurenčného a drsneho sveta biznisu s nehnuteľnosťami kvalitu, skutočné hodnoty a výnimočnosť. Sme firma zložená výlučne z profesionálov realitného a finančného sektora s dlhoročnými skúsenosťami, ktoré nám umožňujú robiť prácu s ľahkosťou, nadhľadom a zanietením. Klientom ponúkame široké spektrum výhod v každej fáze predaja, individuálny prístup a úcta k nim je pre nás samozrejmosťou. Uvedomujeme si, že kúpa a predaj je významnou životnou udalosťou pre všetkých. Prejavená dôvera každého klienta je pre nás zaväzujúca. Našim cielom je spokojný klient, ktorého predstava o bývaní sa naplní a stane skutočnosťou a ktorému predáme nehnuteľnosť za najvyššiu možnú cenu. Robíme všetko preto aby náš klient si na nás a vydarený obchod kedykoľvek s úsmevom rád zaspomínal.

Sunnyreal značka

Sunnyreal nie je len realitná kancelária. Je to značka kvality, založená na profesionalite, výnimočnosti a pocitoch. Už názov a logo má v sebe ukryté slnko, ktoré je považované za jedno z najpozítívnejších symbolov. Slnko je nositeľom energie, života, prináša teplo a dobrú náladu. Nielen my vo firme, ale aj mnohí naši klienti, ktorým sme pri riešení realít pomohli sa s týmito pocitmi stotožňujú :-).

Sme členom Realitnej únie

Realitná únia združuje kvalitné a profesionálne kancelárie na území Slovenskej republiky. Každý člen má ako prioritu poskytovať prvotriedny servis. Sunnyreal a každý člen kancelárie pri výkone činností koná čestne, v súlade s dobrými mravmi a poctivým obchodným stykom, vystupuje vždy vo vlastnom mene a v mene obchodnej spoločnosti, ktorú zastupuje. Služby poskytuje vždy odborne, svedomito a zodpovedne.

Ako člen Realitnej únie SR sa riadime realitným kódexom:          Čestnosť / Odbornosť / Spolupráca

Realitná únia má vytvorený systém spolupráce medzi členmi, ktorý zahŕňa jasné pravidlá spolupráce, unikátny interný informačný systém, dohľad nad korektnosťou. Členovia Realitnej únie využívajú postupy: ako správne určiť predajnú cenu nehnuteľnosti, ako nepodliehať tlakom pri vyjednávaní  alebo ako napríklad získať pre vás z predaja či prenájmu čo najvyššiu sumu.