Vyhľadávanie
V ponuke je 130 nehnuteľností.
Moderný dom s jedinečnou atmosférou toskánskeho šarmu
Cena:
589 000,00 €
Kraj: Bratislavský kraj
Okres: Senec
Obec: Senec
Kategória: Domy a vily
 
Stav objektu: novostavba
Podlahová plocha: 161 m2
Plocha pozemku: 0 m2
Energ. certifikát: neuvedené
Balkón: áno
Loggia: nie
Terasa: áno
ID inzerátu: 503
  

Popis ponúkanej nehnuteľnosti:

Senec ako malebné, moderné a dynamicky sa rozvíjajúce turistické mesto je lákavou lokalitou pre mnohých. Poskytuje pokojné bývanie v blízkosti prírody s kompletnou občianskou vybavenosťou a zároveň je len pár minút jazdy od hlavného mesta. Ideálna kombinácia. A práve tu, v kľudnej novovybudovanej štvrti rodinných domov ponúkam samostatne stojaci rodinný dom, ktorý v aktuálnej ponuke miestnych nehnuteľností vyčnieva a podmaní si vás svojou osobitou charizmou a harmóniou.

Pri vstupe do tohoto domu pocítite prepojenie a súzvuk vonkajšieho vzhľadu stavby s jeho interiérom. Emócia bude nevtieravá a úprimná. Architekt odviedol svoju prácu profesionálne. Bodka. Všetko je premyslené, funkčné, pekné, kvalitné a - luxusné. Ako majiteľ domu využívate top materiály, spoliehate sa na moderné technológie... osvetlenie interiéru s možnosťou riadiť aj cez mobil, podlahové elektrické kúrenie s ovládaním na diaľku, zatemnenie okien elektrickými roletami, samozrejmosťou je klimatizácia a atmosféru dotvorí originálny krb na drevo v obývacej miestnosti. Veľkorysá kuchynská linka so zabudovanými spotrebičmi Siemens, útulne a s toskánskym šarmom zariadený interiér neprehliadnuteľne dopĺňa originálna Swarowského kolekcia a nevtieravo doplnky Chanel. Kdekoľvek sa pozriete, nájdete niečo pôsobivé. Je užitočné vedieť, že táto nehnuteľnosť je na trhu z tých, ktoré si majiteľ zariaďoval sám pre seba.

Otvorte vchodové dvere a budete sa cítiť očarený z príjemnej atmosféry nehnuteľnosti.

Novostavba z roku 2020 má :
na 1. podlaží 120 m2, kde sa nachádza vstupná hala, samostatný šatník, obývacia miestnosť s prepojenou jedálenskou časťou a kuchyňou, pri kuchyni samostatná špajza, priestranná spálňa, kúpeľňa so sprchovým kútom a toaletou a technická miestnosť s práčovňou
na 2. podlaží 41 m2, kde sa nachádzajú dve izby s východom na terasu, a kúpeľňa s vaňou a toaletou.
Súčasťou domu je aj dvoj-garáž s rozlohou 30 m2.

Pozemok, vrátane stavbou zastavanej plochy má 703 m2. Záhrada zatiaľ naplno nerozvinula svoj potenciál, prípadná výsadba drevín dáva priestor pre rukopis nového majiteľa. Trávnik je upravovaný autonómnou robotickou kosačkou. Benefitom je určite aj vlastná studňa, ktorú nový majiteľ isto ocení pri starostlivosti o svoj kúsok raja.

O tejto nehnuteľnosti by sa dalo ešte písať ... ale dôležité je zažiť ten pocit, lebo ako sa hovorí raz vidieť je viac, ako sto razy počuť.

Ak vás aj na diaľku táto výnimočná nehnuteľnosť zaujala, nech sa páči kontaktujte ma, rada vám poskytnem detailnejšie informácie.


Našim cieľom je predať Vašu nehnuteľnosť alebo nájsť Vám nový domov tak, aby ste boli spokojní. Dôvera každého klienta je pre nás zaväzujúca, preto individuálnym prístupom pre Vás robíme maximum. Vďaka viac, ako 20 ročným skúsenostiam vo svete realít a financií, novým technológiám a nášmu zodpovednému prístupu to vieme.

Maklér:

makler
Ing. Gabriela Miková
0950 893 977

Kontakt:

Mám záujem o ďalšie informácie.
Mám záujem o obhliadku nehnuteľnosti.
Navrhujem cenu ... EUR.