Vyhľadávanie
V ponuke je 116 nehnuteľností.
2i byt v novostavbe s výbornou dispozíciou
Cena:
132 397,00 €
Kraj: Bratislavský kraj
Okres: Pezinok
Obec: Pezinok
Ulica: Dona Sandtnera
Kategória: Byty
Druh: 2 izbový byt
 
Podlahová plocha: 57 m2
Stav objektu: vo výstavbe
Balkón: áno
Loggia: nie
Terasa: nie
ID inzerátu: 149
  

Popis ponúkanej nehnuteľnosti:

Pezinok ako malebné, moderné a dynamicky sa rozvíjajúce malokarpatské mestečko s vinohradníckou tradíciou je lákavou lokalitou na bývanie pre mnohých. Nachádza sa len 15 km od Bratislavy, ktorá je výborne dostupná nielen autom, ale aj železničnou dopravou. A práve tu, v pokojnej časti Pezinku Cajla, na ulici Dona Santnera, vám ponúkam 2-izbový byt v projekte “Bytové domy SEVERKY”, ktorý je aktuálne vo výstavbe.

Byt je výborne dispozične riešený. Interiér ponúka plochu 57 m2. Už pri vstupe je zrejmá jeho jednoduchosť, praktickosť a účelnosť. Moderný dojem bytu dodáva presvetlená priestranná obývačka prepojená s kuchyňou.
Do kúpeľne a toalety sa vstupuje z chodby. Toaleta je samostatná a kúpeľňa poskytuje priestor pre práčku a vaňu.

Vo fotodokumentácii sa nachádza ilustračná fotka (nakoľko je byt vo výstavbe), dispozičné riešenie bytu, lokalita výstavby, blízke okolie.

Cena bytu v prevedení štandard je 132 397 EUR vrátane pivničnej komory.

Príroda je doslova na skok od tohoto bývania a ponúka široké možnosti oddychu a relaxu pre deti a dospelých. Ak potrebujete načerpať energiu a spomaliť, je bývanie v SEVERKÁCH to, čo hľadáte.

V prípade, že vás byt zaujal, prosím kontaktujte ma 0950 893 977 a rada vám poskytnem k nehnuteľností kompletné informácie.

Našim cieľom je predať Vašu nehnuteľnosť alebo nájsť Vám nový domov tak, aby ste boli spokojní. Dôvera každého klienta je pre nás zaväzujúca, preto individuálnym prístupom pre Vás robíme maximum. Vďaka viac, ako 20 ročným skúsenostiam vo svete realít a financií, novým technológiám a nášmu zodpovednému prístupu to vieme.

Maklér:

makler
Ing. Gabriela Miková
0950 893 977

Kontakt:

Mám záujem o ďalšie informácie.
Mám záujem o obhliadku nehnuteľnosti.
Navrhujem cenu ... EUR.