Vyhľadávanie
V ponuke je 75 nehnuteľností.
14 árový pozemok so starším RD 25 km od Bratislavy
Cena:
210 000,00 €
Kraj: Bratislavský kraj
Okres: Senec
Obec: Kráľová pri Senci
Ulica: Pri Čiernej vode
Kategória: Domy a vily
 
Stav objektu: čiastočná rekonštrukcia
Podlahová plocha: 70 m2
Plocha pozemku: 2000 m2
Energ. certifikát: neuvedené
Balkón: nie
Loggia: nie
Terasa: nie
ID inzerátu: 127
  

Popis ponúkanej nehnuteľnosti:

Hľadáte rodinný dom resp. stavebný pozemok na ktorom by ste si postavili nehnuteľnosť v blízkosti hlavného mesta?

Predstavujem 14 árový pozemok so starším rodinným domom 25 km od Bratislavy a 5 km od Senca v Kráľovej pri Senci. Obec, ktorá vás určite zaujme.

Táto nehnuteľnosť ponúka viaceré možnosti: rekonštrukciu rodinného domu, výstavbu nového, resp. ich kombináciu. Je len na vašich potrebách, predstavách a prioritách pre aké bývanie sa rozhodnete. Dom je jednopodlažný so sedlovou strechou, plastovými oknami. Je napojený na plynové ústredné kúrenie, obecný vodovod, elektriku a má septik.

Lokalita je jedna z najdôležitejších kritérií pri výbere nehnuteľnosti a pri tejto ponuke je aj v rámci Kráľovej pri Senci výborná. Nachádza sa takmer v strede obce v romantickej blízkosti toku Čiernej vody, ktorá dodáva príjemný dojem celej ulici. Barokovo-secesný most, ktorý riečku preklenuje dotvára atmosféru prostredia.

Kompletný proces kúpy nehnuteľnosti vrátane zabezpečenia financovania prostredníctvom exkluzívneho finančného špecialistu zabezpečuje sunnyreal. Všetko prebieha plynule a bez starosti, komfort a spokojnosť klienta – kupujúceho - je našou prioritou.

V prípade, že Vás táto ponuka oslovila neváhajte ma kontaktovať, rada sa s vami stretnem a poskytnem detailnejšie informácie. Kontakt: 0950 893 977.

Našim cieľom je predať Vašu nehnuteľnosť alebo nájsť Vám nový domov tak, aby ste boli spokojní. Dôvera každého klienta je pre nás zaväzujúca, preto individuálnym prístupom pre Vás robíme maximum. Vďaka viac, ako 20 ročným skúsenostiam vo svete realít a financií, novým technológiám a nášmu zodpovednému prístupu to vieme.

Maklér:

makler
Ing. Gabriela Miková
0950 893 977

Kontakt:

Mám záujem o ďalšie informácie.
Mám záujem o obhliadku nehnuteľnosti.
Navrhujem cenu ... EUR.