Vyhľadávanie
V ponuke je 116 nehnuteľností.
PREDANÉ Nový 3-izbový byt v štandarde, Dona Santnera
Cena:
195 382,00 €
Kraj: Bratislavský kraj
Okres: Pezinok
Obec: Pezinok
Ulica: Dona Sandtnera
Kategória: Byty
Druh: 3 izbový byt
 
Podlahová plocha: 88 m2
Stav objektu: vo výstavbe
Balkón: nie
Loggia: nie
Terasa: nie
ID inzerátu: 60
  

Popis ponúkanej nehnuteľnosti:

Pezinok ako malebné, moderné a dynamicky sa rozvíjajúce malokarpatské mestečko s vynohradníckou tradíciou je lákavou lokalitou na bývanie pre mnohých. Nachádza sa len 15 km od Bratislavy, ktorá je výborne dostupná nielen autom, ale aj železničnou dopravou. A práve tu, v pokojnej časti Pezinku Cajla, na ulici Dona Santnera, vám sunnyreal prináša ponuku bytov v projekte “Bytové domy SEVERKY”.

Vybrať si môžete z jednoizbových, dvojizbových a trojizbových bytov, ktoré sa nachádzajú v troch samostatne stojacich päťposchodových bytových domoch s rozlohou od 38,86 m2 do 88,01 m2. Cena bytov vrátane pivničnej komory v prevedení štandar sú od 90 932 € do 195 382 €. Samozrejmosťou každého z nich je balkón, lódžia alebo terasa. Všetky byty majú racionálne výmery, premyslené dispozičné riešenia, sú vzdušné, presvetlené a komfortné. Dôraz sa kládol najmä na praktickosť, ktorá poslúži každej rodinke, či jednotlivcovi. K bytu patrí pivničná komora. V ponuke sú na výber vnútorné aj vonkajšie parkovacie státia.

Príroda je doslova na skok od tohoto bývania a ponúka široké možnosti oddychu a relaxu pre deti a dospelých. Ak potrebujete načerpať energiu a spomaliť, je bývanie v SEVERKÁCH to, čo hľadáte.
Momentálne si viete vybrať to správne, vám vyhovujúce poschodie, dispozičné riešenie a svetovú stranu. Predaj je spustený a výstavba je už v plnom prúde.

Z ponuky vyberám, konkrétny 3-izbový byt. Dispozícia tohoto bytu s plochou 88,01m2 je vyriešená veľmi rozumne a prakticky. Má opticky oddelenú dennú a nočnú časť. Jedna z izieb má kdispozícii balkón a druhá samostatný šatník. Moderný dojem bytu dodáva priestranná obývačka prepojená s kuchyňou. Určite vás zaujme balkón v obývačke, na ktorom môžete stráviť príjemné chvíle a praktický menší balkón, ktorý je v kuchynskej časti. Tri balkóny v byte majú spolu 12,44 m2.
Do kúpeľne a toalety sa vstupuje z chodby. Toaleta je samostatná a kúpeľňa poskytuje priestor pre práčku a vaňu.
K bytu je možné dokúpiť vnútorné a vonkajšie parkovacie státie.

Vo fotodokumentácii sa nachádza ilustračná vizualizácia bytu, dispozičné riešenie bytu s rozpisom rozlohy jednotlivých miestností, lokalita výstavby a blízke okolie.

Cena bytu vrátane pivničnej komory v prevedení štandar je 195 382 eur. Uvedená cena je priamo od predávajúceho - zhotoviteľa diela, Mám s predávajúcim - developerom zazmluvnenú spoluprácu a preto cena nie je navýšená o žiadnu províziu pre realitnú kanceláriu.

V prípade, že vás ponuka zaujala, neváhajte mi zavolať. Poskytnem vám viac detajlnejších informácií ako je napríklad technický stav, možnosti výberu štandardu či plánovaný harmonogram výstavby. Môžeme sa ísť spolu pozrieť na miesto, kde sa výstavba realizuje, a porozprávame sa o výhodách, ktoré projekt ponúka. Samozrejmosťou je hypotekárny servis nášho finančného špecialistu, zameraného práve na projekt “Bytové domy SEVERKY”.

Zadovážte si Váš nový domov s profesionálnym realitným, právnym a finančným poradenstvom. O všetko sa postaráme na najvyššej úrovni, tak aby ste boli spokojní.

Kontakt: Ing. Gabriela Miková 0950 893 977


Našim cieľom je predať Vašu nehnuteľnosť alebo nájsť Vám nový domov tak, aby ste boli spokojní. Dôvera každého klienta je pre nás zaväzujúca, preto individuálnym prístupom pre Vás robíme maximum. Vďaka viac, ako 20 ročným skúsenostiam vo svete realít a financií, novým technológiám a nášmu zodpovednému prístupu to vieme.

Maklér:

makler
Ing. Gabriela Miková
0950 893 977

Kontakt:

Mám záujem o ďalšie informácie.
Mám záujem o obhliadku nehnuteľnosti.
Navrhujem cenu ... EUR.